24 kwietnia 2017

Finansowanie dla firm

Specjalnie z myślą o przedsiębiorcach poszukujących bezzwrotnego finansowania dla firm, oferujemy usługę pozyskania funduszy (dotacji lub zewnętrznego inwestora). Nasze branżowe doświadczenie oraz kontakty wśród zarządzających funduszami venture capital / private equity umożliwiają nam pozyskanie finansowania nawet dla firm o podwyższonym ryzyku inwestycyjnym.

Niewątpliwym atutem skorzystania z oferowanej przez nas usługi bezzwrotnego finansowania jest fakt, iż w sytuacji gdy finansowany biznes zakończy się niepowodzeniem, w konsekwencji czego przedsiębiorca będzie zmuszony swoje przedsięwzięcie zakończyć to w tym przypadku nie dojdzie do powstania długu po stronie przedsiębiorcy, co ma z kolei miejsce w przypadku gdy przedsiębiorca postanawia finansować swoją działalność kredytem bankowym lub innego rodzaju pożyczką. W przypadku skorzystania z naszych usług przedsiębiorca jest zwolniony od tego typu zobowiązania, co gwarantuje również umowa i sama forma finansowania.

W przypadku zainteresowania oferowaną usługą prosimy o kontakt e-mail: finansowanie@dca-group.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem (+48) 690 641 600.