9 października 2016

Nasz zespół

Jarosław Witkowski
Ekspert ds. prawno-podatkowych w jurysdykcjach offshore, który miał okazję świadczyć przedmiotowe rozwiązania m.in. dla osób z listy 100 najbogatszych polaków. Na co dzień zajmuje się on wypracowywaniem rozwiązań z zakresu międzynarodowego planowania podatkowego oraz zabezpieczania majątków przy wykorzystaniu tzw. wehikułów korporacyjnych takich jak fundacje prywatne oraz trusty.


Tomasz Kalinowski
Specjalista ds. obrotu udziałami w spółkach prawa polskiego oraz w spółkach prawa angielskiego i niemieckiego. W obszar jego kompetencji wchodzą m.in. doradzanie przy przejęciach udziałów w polskich spółkach znajdujących się w trudnej kondycji finansowej.


Sebastian Nowicki
Specjalista ds. ochrony majątku zajmujący się zadaniami z zakresu wdrożeń szwajcarskich polis annuitetowych, polis inwestycyjnych prawa Liechtensteinu, jak również zabezpieczania majątków naszych klientów poprzez zakładanie zagranicznych trustów.


Gregor Langer
Ekspert ds. ochrony majątku posiadający wieloletnie doświadczenie w powoływaniu oraz zarządzaniu fundacjami prywatnymi typu Discretionary Irrevocable Foundation prawa Liechtensteinu, jak również w tworzeniu struktur polis annuitetowych prawa szwajcarskiego.
Świadczył rozwiązania w powyższym zakresie dla osób z listy The 500 Richest People.


Luzia Schrödinger
Specjalistka ds. prawno-podatkowych. Zajmuje się doradzaniem przy międzynarodowym planowaniu finansowym przy udziale struktur fundacji prywatnych oraz holdingów z wykorzystaniem jurysdykcji Liechtensteinu, Luksemburga, Danii oraz Szwajcarii.


Zhuang Weiyuan
Specjalista ds. prawno-podatkowych dla spółek w Hongkongu. W obszar jego kompetencji wchodzi doradzanie przy optymalizacji podatkowej z wykorzystaniem jurysdykcji Hongkongu, tworzenie spółek oraz holdingów, jak również czynne rozwiązywanie problemów natury administracyjnej w Hongkongu.


Amanda O’Reilly
Specjalistka ds. ochrony majątku. W obszar jej kompetencji wchodzą doradztwo oraz praktyczne tworzenie struktur w postaci fundacji oraz spółek prawa Panamy i Kajmanów mających na celu zapewnienie najwyższej poufności danych ich rzeczywistym beneficjentom oraz zabezpieczeniu ich majątków.


David Whitley
Specjalista ds. prawno-podatkowych zajmujący się międzynarodowym planowaniem podatkowym przy wykorzystaniu spółek IBC (International Business Companies) w jurysdykcjach Vanuatu, Saint Kitts i Nevis, Belize oraz Guernsey.